דלג לתוכן ראשי

 

אנו במרכז שירות פליקס תל אביב,  מאחלים לכלל לקוחותינו ולכל בית ישראל חג אביב שמח !

מרכז שירות פליקס - מאז שנת 1946 'פליקס' הוא שם נרדף לאמינות, מקצועיות, ותודעת שירות גבוהה. תחת קורת גג אחת תוכל/י ליהנות משירות מלא של מכונאות, חשמל, מיזוג אוויר, צבע ופחחות. ובנוסף, מסל שירותים ייחודי המותאם לצרכים שלך. סוכנות פליקס פולקסווגן תל אביב - אצלנו תוכל/י להתרשם ממגוון דגמי הפרטיות מתוצרת פולקסווגן, להזמין נסיעת מבחן ולהנות מחוויית רכש כוללת בנקודה אחת. כמו כן, בסוכנות פליקס פולקסווגן תל אביב תמצא/י מחלקה מקצועית למכירת פולקסווגן מסחריות המתמחה ברכב מוכר לביטוח לאומי ומשרד הבטחון.

אמינות - במרכז שירות פליקס מילה זו מילה. כל תיקון או טיפול מבוצע על פי הנחיות היצרן, מתועד במחשב ומחירו קבוע וידוע מראש. 

מקצועיות - מרכז שירות פליקס פועל על פי הסטנדרטים של קונצרן פולקסווגן העולמי, תוך הקפדה על כל פרט ופרט: אבחון תקלות באמצעות מערכות ממוחשבות והדרכות ייעודיות הניתנות למכונאים וליועצי השירות. 

חלפים מקוריים - במרכז שירות פליקס משתמשים בחלפים מקוריים. אלו עמידים יותר, בטיחותיים יותר, משתלבים בצורה מיטבית במערכות הרכב וחוסכים לך כסף לאורך זמן. 

אחריות - שנתיים אחריות לכל תיקון בחלפים מקוריים (כולל העבודה) המשולמים על ידי הלקוח ובכפוף להוראות היצרן.פליקס תל אביב. 6522* 
מכל טלפון 24 שעות ביממה.
בקרו גם בדף Facebook שלנו
עיינו במאמרים

 

למידע נוסף ולהטבות
בחר את מותג הרכב שלך:

למידע נוסף ולהטבות בחר את מותג הרכב שלך:

צור קשר

צור קשר

*שדות חובה